در عصرع وقت همکارانمان با شما تماس خواهند گرفت.

روال برگزاری و هماهنگی جلسات

جلسات در دو نوع حضوری یا از راه دور به صورت دیجیتال برگزار می شود . به همین منظور دو نوع سلسله جلسات و همکاری وجود دارد .

  • جلسات موردی
  • جلسات مستمر

جلسات موردی ویژه، مشکلات و دغدغه شما درباره یک موضوع مشخص است .جلسات مستمر ویژه، مواردی هستند که نیاز به سلسله جلسات مستمر و متوالی حداقل 6 ، 12 یا 24 جلسه برای حل و ایجاد اقدام از سوی مشتری صورت می گیرد. مثلا ایجاد استراتژی یا برنامه بازاریابی کسب و کار، حذف و ایجاد یک عادت جدید در توسعه فردی، راه اندازی کسب و کار آفلاین یا آنلاین استارتاپی، ایجاد برنامه ریزی و استراتژی توسعه فردی، تغییر و تحول در ساختار منابع انسانی سازمان و ….

پس از ثبت درخواست ” رزرو جلسات کوچینگ و منتورینگ و مشاوره کسب و کار “، درخواست شما بررسی شده و با شما تماس می گیریم، طی تماس، با توجه به نوع درخواست شما هزینه جلسات به اطلاع شما می رسد.(در خصوص جلسات کوچینگ بعد از توافق اولیه، جلسات آشنایی اولیه، به صورت رایگان برگزار می شود.) بعد از موافقت با آن و پرداخت هزینه از سوی مشتری، جلسه برگزار می شود .

جلسه یا (جلسات) با در نظر گرفتن شرایط می تواند به صورت حضوری یا دیجیتالی از طریق واتساپ یا اسکایپ برگزار شود.در صورت نیاز به جلسات بیشتر، در جلسه اول نسبت به ادامه همکاری و برگزاری جلسات بیشتر در صورت نیاز شما و موافقت طرفین، تصمیم گیری می کنیم .