خلاصه کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت- قسمت سوم – Deep Work by Cal Newport

کتاب کار عمیق
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

خلاصه کتاب، ماه عسل برداشت شخصی من از نکات مهم و اساسی قابل یادگیری از مطالعه کتاب می باشد ، مطالعه این نکات برای خوانندگانی که وقت و زمان لازم جهت مطالعه کامل کتاب را ندارند خالی از لطف نیست.

 
 
[/vc_column_text][vc_column_text]

کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دستورالعمل شماره ۳ : یک تابلو امتیاز داشته باشید.

مردم وقتی پای امتیاز در میان باشد متفاوت عمل می کند. هنگامی که تلاش می کنید تا تعهدات تیمتان را به سمت اهداف بسیار مهم سازمان هدایت کنید، مهم است که آنها جایی برای ثبت و پیگیری ارزیابی‌های فرآیندشان داشته باشند. حتی زمانی که خواسته های دیگری برای توجه آنها با هم رقابت می‌کنند، این تابلوی امتیاز حس رقابت ایجاد می‌کند که آنها را به سمت تمرکز روی این مقیاس ها هدایت می کند. در ضمن این خود منبع تقویت کننده انگیزه است.هنگامی که تیم، موفقیت خود را با یک ارزیاب فرایند نشان می‌دهد، اعضای آن روی دائمی کردن این عملکرد سرمایه‌گذاری می‌کنند.

دستورالعمل شماره ۴: یک هماهنگی در پاسخگویی یا حسابرسی کنید.

قدم نهایی برای حفظ تمرکز برای ارزیاب های فرآیند، ریتمی از جلسات منظم و مکرر برای هر تیمی که اهداف بسیار مهمی دارد بکار گرفته شود. در طی این جلسات اعضای تیم باید با تابلوی امتیازاتشان روبه‌رو شوند و متعهد به انجام اقدامات خاصی برای کمک به بهبود امتیاز تا قبل از جلسه بعدی شوند و توضیح دهند که در مورد آنچه در جلسه قبلی تعهد کرده بودند چه اتفاقی افتاده است.

استفاده از روش رهبانیت برای تمامی افراد در دنیای امروزه امکان پذیر نیست. اما روشی که خود نویسنده ارائه می دهد این است که در پایان روز کاری رسیدگی به مسائل کاریتان را تا صبح روز بعد تعطیل کنید. بعد از شام هیچ ایمیلی را بررسی نکنید. هیچ مکالمه ای را دوبار در ذهنتان مرور نکنید. و در مورد چگونگی رسیدگی به چالش‌های پیش‌روی، دنبال چاره اندیشی نباشید. فکر کردن در مورد کار را کاملا تعطیل کنید. اگر به زمان بیشتری نیاز دارید زمان کاریتان را طولانی تر کنید اما هنگامی که کارتان را تعطیل می کنید ذهنتان را برای روبرو شدن با گل های آلاله، حشرات و ستاره های کوچک رها کنید. اما چرا تعطیلی برای توانایی شما برای تولید خروجی با ارزش سودمند خواهد بود؟

دلیل: 1) تعطیلی به بینش ها کمک می کند. برای تصمیم هایی که نیاز به اعمال قوانین محکم دارند ذهن ناخودآگاه باید درگیر شود. مثلا اعمال ریاضی. همچنین برای تصمیماتی که شامل مقدار زیادی اطلاعات و قیدهای مهم چندگانه(حتی شاید متناقض باشند) ذهن ناخودآگاه شما مناسب است. لذا ارائه زمان برای استراحت ذهن خودآگاه شما لازم و ضروری است . ذهن ناخودآگاه تان را قادر می‌سازد تا برای مرتب سازی پیچیده ترین چالش های حرفه تان یک تغییر در خودش ایجاد کند. بنابراین عادت خاموش شدن، لزوما میزان زمانی که در کار تولیدی مشغول به کار هستید را کاهش نمی‌دهد. بلکه نوع کار شما را متنوع تر می کند. دلیل دوم: تعطیل کردن کمک می‌کند که انرژی مورد نیاز برای کار عمیق مجددا احیا شود، مانند پیاده روی، بازی کردن با بچه ها، شنیدن موسیقی و…

اگر پس از شام چند ساعت را برای جبران عقب افتادگی، به دلیل نزدیک شدن به یک ضرب العجل اختصاص می‌دهید مراکز توجه هدایت شده تان را از استراحت بدون وقفه ای که برای ترمیم خودشان نیاز دارند جدا می‌کنید. حتی اگر این فاصله های کاری زمان کمی را استفاده کنند. مانع رسیدن شما به سطح آرامش عمیق تری می شوند که در آن بازسازی توجه می تواند رخ دهد. تلاش برای کار بیشتر در شب می‌تواند، اثربخشی شما را در روز بعد به میزانی کاهش بدهد که برای یک تعطیلی اهمیت قائل شده باشید کار کمتری انجام بدهید.

برای اجرایی کردن این فرآیند باید تعهدات زیر را انجام دهید:

1– عدم بررسی ایمیل های کاری، وب سایت های مرتبط به کار و… 2– از تعهدتان برای شروع یک روال در تعطیلات خود، بعد از کار استفاده کنید تا برای حداکثر رساندن استفاده از آن تعطیلی.
اثر زیگارنیگ: اگر به سادگی هر آنچه انجام می دهید از ساعت ۵ بعد از ظهر متوقف کنید و بگویید تا فردا کار نمی کنم احتمالاً با ذهنتان با پاک کردنش برای مسائل مربوط به این فعالیت ناتمام در جدال خواهید بود. چراکه تعهدات بسیاری در ذهنتان حل نشده باقی خواهند ماند. لذا با یک روال کاری روزتان را به پایان برسانید و کار شروع شده را قبل از اتمام ساعت کاری تمام کنید. همیشه کارهایی وجود دارد که ناتمام باقی خواهد ماند و اینکه به نقطه‌ای برسد که همیشه به تعهداتتان عمل کنید خیال پردازی است. و به این عمل، ” فرض کنید این کار انجام شده ” اطلاق شده است. بنابراین تعهد به یک برنامه خاص برای دستیابی به یک هدف نه تنها می تواند دستیابی به یک هدف را تسهیل کند بلکه ممکن است منابع شناختی را برای سایر فعالیت‌ها نیز آزاد کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3361″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

قانون دوم- سر رفتن حوصله تان را بپذیرید.

اگر بتوانید به سادگی انگیزه کافی را به دست بیاورید، می توانید در طول شب، زندگی کاریتان را از زندگی همراه با حواس پرتی به زندگی متمرکز تبدیل کنید. اگر به طور همزمان ذهنتان را از وابستگی به حواس پرتیتان جدا نکنید تلاش هایتان برای عمیق تر کردن تمرکز، دچار کشش خواهند شد. ما مقیاس‌هایی را داریم که افراد را به دو دسته تقسیم بندی کنیم. الف) افرادی که کارهای چندگانه انجام می‌دهند. ب) افرادی که به ندرت اینگونه یعنی چندگانه کار می‌کنند.

افرادی که در تمام مدت چند کار را با هم انجام می‌دهند نمی‌توانند بی ربطی ها را فیلترکنند. آنها نمی‌توانند یک حافظه کاری را مدیریت کنند به طور مداوم دچار حواس پرتی می‌شوند و شروع به استفاده از بخش‌های بسیار زیادی از مغزشان استفاده می‌کنند که مربوط به کاری که دارند انجام می دهند نیست. آنها تقریباً ذهنشان را خراب می کنند. هنگامی که مغز شما به حواس پرتی عادت کرده باشد سخت است، که این عادت را ترک کنید حتی زمانی که می خواهید تمرکز کنید. به بیان دقیق‌تر زمان هایی که باعث می‌شود حوصله تان سر برود به خاطر بیاورید. مثلا اگر در یک تماس تلفنی، ۵ دقیقه منتظر بمانید و بلافاصله سراغ گوشی همراهتان بروید و فکر کنید احساس راحتی کرده اید پس مغزتان احتمالا به مرحله ای رسیده است که برای انجام کار عمیق آماده نیست.

قانون شماره یک آموخت که کارهای عمیق را به برنامه های خودتان اضافه کنید و از طریق روالها و عادت های طراحی شده ای که کمک می کنند به طور مداوم به حد توانایی تان برای تمرکز برسید از آن حمایت کنید.

قانون شماره ۲: به شما کمک می کند تا این حد نهایی را به میزان قابل توجهی بهبود دهید. برای تمرکز عمیق نیاز به آموزش دارید و این آموزش باید دو هدف اصلی را در دستور کار قرار دهد. یک) بهبود توانایی تان برای تمرکز شدید و غلبه بر میل شما به حواس پرتی.

[/vc_column_text][vc_column_text]

روز تعطیلی اینترنت: روز زهرزدایی اینترنت هم نامیده می شود. این پیشنهاد در شکل اصلی خود می خواهد در زمان های منظم، به طور معمول یک روز در هفته را در نظر بگیرد و از فناوریهای اینترنت دوری کنید. البته این توصیه اشکال مختلف مانند چند هفته یا یک ماه در سال و یا چند ساعت در روز هم دارد.برای اینکه تمرکز کنید به جای زمانبندی کردن استراحت گاه به گاه در میان حواس پرتی ها، باید زمان‌بندی استراحت گاه به گاهی در میان تمرکزها داشته باشید. زمانبندی اینترنت خود را در روزانه مشخص کنید. و در سایر سازمان‌ها این امر را کنار بگذارید. این امر حواس پرتی های شما را کاهش می دهد. پس در مرحله اول زمانبندی استفاده از اینترنت خود را در روز مشخص می‌کنیم این زمانبندی برای افراد متغیر است. اما هدف اصلی عدم استفاده از اینترنت در خارج از زمان بندی های تعیین شده است. این زمان بندی را هم در خانه و هم در محیط کار اجرا کنید.

سعی کنید در محیط خانه و تعطیلات به غیر از استثنائات، استفاده از اینترنت و تلفن همراه خود را کنار بگذارید. نکته مهم در این تمرین اینست که خودتان را مقید کنید در هنگام حواس پرتی هایتان، خود را از نزدیکی به این ابزارها و اینترنت دور نگه دارید و حواس پرتی های خود را با این ابزارها پر نکنید. لذا برای موفقیت در کار های عمیق باید مغزتان را بازسازی کنید تا مقاومت در برابر محرک های حواس پرتی برایش راحت باشد.

به صورت بسیار مولد مدیتیشن کنید. هدف از مدیتیشن مولد اینست که دوره ای را در نظر بگیرید که در آن فقط به صورت جسمی مشغول باشید نه ذهنی. مانند پیاده روی کردن، دوش گرفتن و … و فقط توجه تان را به مشکل کاری که به خوبی مشخص شده است متمرکز کنید. بسته به حرفه شما، این امر متغیر است. هنگامی که در طول این فعالیت حواس پرتی به سراغتان می‌آید دوباره باید ذهن تان به مشکل مربوطه بازگردانید. این عمل به غیر از سایر مزایای آن ، به توانایی شما برای بهبود تفکر عمیق بسیار موثر است. این امر باعث می‌شود تا عضلات مغزتان در خصوص مقاومت در برابر حواس پرتی تقویت شوند. رسیدن به نقطه ایده‌آل زمان بر است. برای اجرایی شدن این مورد دو پیشنهاد داریم. 1- مراقب حواس پرتی و تکرار افکار مزاحم باشید. 2- تفکر عمیق را پی ریزی کنید و در مورد مشکلی که به نظر، فعالیت بدیهی می رسد اما در واقع اینطور نیست عمیق فکر کنید.مثلا پنج سوال مهم و کلیدی در مورد مشکل خود طراحی کنید و طول مسیر به نوبت به این سوالات فکر کنید. جواب سوال ها را بدهید، هر روز می توانید به پاسخ سوالات خود نگاه کنید و آنها را با هم مقایسه کنید و بعد از یک هفته به سیر پیشرفت خودتان توجه کنید.
توانایی شما برای تمرکز کردن تنها به اندازه تعهدتان برای پرورش دادن آن است.

قانون سوم: رسانه های اجتماعی را ترک کنید.

1– این ابزارهای به طور فزاینده‌ای اولا زمان ما را قطعه قطعه کرده و همچنین توانایی ما برای تمرکز کردن را کاهش می دهند. برای اینکه در هر کار عمیق تسلط پیدا کنید باید کنترل زمان و توجه تان را از حواس پرتی های زیادی که تلاش می‌کنند که آنها را به یغما ببرند پس بگیرید. فراموش نکنید که اراده شما محدود است و اگر مدام آن را به توجه کردن به ابزارهای جذاب و حواس پرت کن مشغول کنید تمرکز بر موضوعات مهم برای شما سخت می شود.

2– ناتوانایی و عجزی که دانش ورزان در برابر ابزار شبکه مطرح می‌کنند. ما راه حل صفر و یک نداریم که کل اینترنت را از زندگی مان کنار بگذاریم چون بیشتر ما شغلی داریم که به این ابزار وابسته است. لذا ما باید نحوه کنترل آنها را بیاموزیم.

عموم دلایل جذب ما به شبکه‌های اجتماعی عبارتند از: 1)سرگرمی و دنبال کردن دوستان. 2) پیدا کردن دوستان قدیمی. 3) ملحق شدن به انجمن ها و …

اگر بخواهید مزیت های جزئی این رسانه‌ها را در نظر بگیرید دیگر معایب وحشتناک آنها را نخواهید دید. اگر سعی نکنید نگاه اجمالی را کنار بگذارید در این صورت به توانایی هایتان در جهان دانش ورزی آسیب خواهید رساند.

رویکرد صنعت گر نسبت به انتخاب ابزار: عوامل اصلی که موفقیت و خوشبختی را در زندگی حرفه ای و شخصی شما تعیین می‌کنند را شناسایی کنید. هر ابزاری را فقط در صورتی قبول کنید که اثرات مثبت آن به طور قابل توجهی از تاثیرات منفی آن بیشتر باشد.

توجه داشته باشید که این رویکرد صنعتگر نسبت به انتخاب ابزار، مخالف رویکرد هرگونه مزیت است.

قانون موارد اندک و حیاتی را در مورد عادتهای اینترنتی‌تان اعمال کنید. باید تعداد کمی هدف در بخش زندگی شخصی و حرفه‌ای تان داشته باشید. هنگامی که این اهداف را شناسایی کردید لیستی از دو یا سه فعالیت مهم که به شما کمک می‌کنند که به هدفتان برسید را تعیین کنید. این فعالیت‌ها باید به اندازه کافی خاص باشند تا به شما اجازه دهند به اندازه کافی انجام آنها را تجسم کنید. از سوی دیگر باید به اندازه کافی عمومی باشد که به نتیجه خاصی در یک زمان خاصی گره نخورند. گام بعدی در این استراتژی این است که ابزارهای شبکه ای که در حال حاضر استفاده می‌کنید را در نظر بگیرید. فعالیتهای کلیدی که برای هر یک از این ابزارها شناسایی می‌کنید را بررسی کنید و بپرسید که استفاده از این ابزار تأثیر مثبت یا منفی در موفقیت شما در آن فعالیت دارد یا نه؟ استفاده از این ابزار را در صورتی ادامه دهید که به این نتیجه برسید که تاثیرات مثبت و قابل توجهی دارد. و تاثیرات مثبت از اثرات منفی آن بیشتر است.
در بسیاری از موقعیت‌ها، هشتاد درصد از تأثیرات منفی فقط ناشی از بیست درصد از علل احتمال است. با فرض اینکه شما می توانید ۱۰ تا ۱۵ فعالیت متمایز و بالقوه مفید را برای هر یک از اهداف زندگی تان فهرست کنید این قانون می‌گوید که دو یا سه فعالیت هستند که اهمیت دارند. عددی که این استراتژی از شما می خواهد بر روی آن تمرکز داشته باشید و بیشترین تفاوت را در خصوص اینکه در رسیدن به هدف موفق می‌شوید یا نه را ایجاد می کنند.حتی اگر، این نتیجه را قبول کنید هنوز هم ممکن است که ادعا کنید که بنا به ۸۰ درصد دیگر فعالیت‌ها را ممکن است مفید باشند را نادیده نگیرید. باید به این مسئله دقت کرد که تمام فعالیت ها بدون در نظر گرفتن اهمیت آن، زمان و توجه محدود شما را به صورت یکسان مصرف می‌کنند. بنابراین اگر به فعالیت‌های کم اثر توجه کنید زمانی را که می توانید به فعالیت‌های تاثیرگذاری بیشتری دارند اختصاص دهید از آنها می گیرد.

سی روز فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را کنار بگذارید و بعد از سی روز دو سوال زیر را از خودتان بپرسید: 1) آیا اگر می‌توانستم در سی روز گذشته از این سرویس استفاده کنم این روزها به طور قابل توجهی بهتر می شدند؟ 2) آیا برای مردم اهمیت داشت که از این سرویس استفاده نمی کردم؟ اگر پاسخ شما به هر دو سوال خیر باشد این سرویس را به طور دائم کنار بگذارید. اگر پاسختان یک بله واضح بود به استفاده از این سرویس باز گردید. اگر پاسختان مشروط یا مبهم بود، بستگی به شما دارد که به این سرویس بازگردید یا نه؟

برای سرگرمی خودتان از اینترنت استفاده نکنید. کارمند هایی که در هفته حدود ۴۰ ساعت کار می کنند، شاهدا که کیفیت اوقات فراغت آنها در سطح پایین باقی مانده است و چرا که وب گردی ما فقط کلیک های بی فایده است. اگر به ذهنتان چیزی معنی داری بدهید که در تمام ساعات بیداریتان روی آن کار کند روزتان را به صورت کامل تری تمام خواهید کرد و روز بعد با آرامش بیشتری شروع می کنید. نسبت به اینکه به ذهن تان اجازه دهید که برای ساعت‌ها در حالتی نیمه آگاهانه و بدون ساختار به وب گردی بپردازد. اگر می خواهید کشش اعتیادآور سایت های سرگرمی نسبت به وقت و توجه تان را از بین ببرید به ذهنتان جایگزین باکیفیتی بدهید این کار توانایی تان برای مقاومت در برابر حواس پرتی و تمرکز کردن حفظ می‌کند بلکه حتی ممکن است برای اولین بار، تجربه زندگی به معنای واقعی و نه فقط وجود داشتن است را برآورده کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]خلاصه کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت – Deep Work by Cal Newport
خلاصه کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت- قسمت دوم – Deep Work by Cal Newport
خلاصه کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت- قسمت چهارم– Deep Work by Cal Newport[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

236 دیدگاه برای “خلاصه کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت- قسمت سوم – Deep Work by Cal Newport

 1. laydorat گفته:

  SimpLite-Yahoo is an efficient IM client. Its focus is on efficiency, not on features. If you are looking for a huge number of features, our products SimpPro Enterprise or Symphonie will be more suitable.

  Where to get SimpLite-Yahoo:

  When you visit SimpLite.com, you’ll notice the following links:

  Compatible Internet Explorer and Firefox browsers. Browsers’ compatibility is https://inemibrep.weebly.com

  6add127376 laydorat

 2. mamawarr گفته:

  AXMEDIS framework is based on P2P and is able to reach the best performances. Distribution of contents on AXEP Tool is assured and guaranteed because AXEP Tool as a P2P technology is able to replicate the content in various devices and shared environments. For example, who is a user and where are the nodes are not relevants for AXEP Tool. AXEP Tool uses the P2P technology of NAT traversal for discovering the local
  Containers, to avoid routing problems. AXEP Tool provides the functionalities for managing the main and the auxiliary nodes. Hence, the problem of the permanent reachability of https://tranfootpcomso.weebly.com

  6add127376 mamawarr

 3. prilin گفته:

  for other apps
  ■ Must have a legally used iPhone 4 or iPhone 3GS – iPhone 4s and iPhone 3GS are included in this trial
  ■ Make sure to have a time area enabled in the settings for the time changer or you will get stranded in the past or future.
  Price:
  $1.99 for one user
  $4.99 for three users
  $9.99 for unlimited usersEsmolol: a selective, short- http://www.onerivermedia.com/blog/productlauncher.php?url=https://daigenleri.weebly.com

  6add127376 prilin

 4. harquab گفته:

  Malcolm Turnbull is heading for a last-ditch attempt on Monday to get the Senate to pass the government’s same-sex marriage plebiscite bill by Wednesday.

  With a successful Senate vote on the motion critical to retaining his authority as prime minister, Turnbull has given MPs until 8pm on Monday night to pass the bill, the last hurdle before legislation is introduced to the lower house, while also making a brief speech and declaring a date for the result. http://maps.google.lk/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://blocratuamen.weebly.com

  6add127376 harquab

 5. xilepadr گفته:

  Myst
  Windows Theme: Myst
  Myst is a series of graphical interfaces that were created to maintain a consistent appearance on all screens. Actually, the program is an evolution of the popular visual game that was initially developed in the ’80s.
  The program’s interface is quite minimal, as it lets the user navigate through the program without the need of a comprehensive documentation.
  However, those that are interested will find it easy to discover the main features and the many https://omasunbe.weebly.com

  6add127376 xilepadr

 6. talyava گفته:

  It is only in the case that the host language is C# that the app is not compatible with this computer’s operating system and requires the presence of a framework.
  All in all, an awesome beam calculator that you should absolutely check out.Q:

  Ignoring fdim in MikTeX

  I have a font that only specifies whether or not to use fdimg (sans p instead of n). Is there any way to automate the process of adding that fd https://ledbetocci.weebly.com

  6add127376 talyava

 7. phoyele گفته:

  Purchase StudioLine DigitalXpress now and start sharing your image files to others with the help of your reputable brand!
  Software installs
  1Library added to Project Used for Static Screen Features on Items that belong to the specified Collection
  2Improved performance of Scene Acceleration Services
  3Decoupling of 3D scenes on High Definition (HD) Screens in Projects of 1.7 and greater
  4Support for XREF Direct to Progressive Updates and Manual Scene Management
  5Export of Outlines https://theeaspininbio.weebly.com

  6add127376 phoyele

 8. talmanv گفته:

  3D Screenshot also adds three new menu entries (“3D Screenshot”, “3D Show”, “3D Screenshot Reset”) to the Image menu in GIMP.

  State Board tells Miss St. to be home-free

  A tropical state that remembers some of the bloodiest warfare of the civil war promised to
  make Maryville College pay – for every minute spent on campus more than 72 inches above sea level. https://scapvizandzo.weebly.com

  6add127376 talmanv

 9. janitalb گفته:

  As Simple As Photoshop: Browse by: App name Tags FFmpeg Author Last updated. Download iMAC 96,513. Skulls This is a set of.avi files with multiple subject faces, each face covering the skull from top to sides of the head… This web-site uses cookies.
  Header Image Choosing a song for a video is one of the hardest parts of the process. This is a basic package, but we did not see any errors or problems in the installation https://rabotnik.by/redirect?url=https://cosuclisung.weebly.com

  6add127376 janitalb

 10. vercle گفته:

  You can also input a wide variety of file formats, making it superior to Microsoft’s PowerPoint, and all of its features can be tweaked as needed. The only drawbacks we found were it is somewhat expensive and requires Internet access, so you will have to download it at least once to set up the computer. Quelea is a software program compatible for Windows Vista, 8, 8.1 and Windows 10 and can be downloaded from within the download tool.

  References

  Category:Presentation https://afprelraakhal.weebly.com

  6add127376 vercle

 11. tajusch گفته:

  2018-02-18 09:04:28 AM

  LogsCounter LogsCounter is utility to log any accessed website with their IP Address, Time and Duration. Web Log tool can be used by anyone, Attorney, Doctor, IT professional, student, home user, student, business analyst, etc.

  2017-09-29 10:42:32 AM

  Sysmonitor Sysmonitor is a tool that makes life simpler to effectively plan for website’s future, http://hemlok.ru/bitrix/rk.php?goto=https://mardycenberk.weebly.com

  6add127376 tajusch

 12. casshie گفته:

  The Clock application is available in our Article Center. We’ve also covered numerous Clock applications, countless Clock themes and widgets. So, if you’re also looking for a Clock application, don’t hesitate to give this one a try.
  Quicksoft Video Player, a quick photo viewer app and editor for Android. Allow quick and easy slide show presentation of video, picture or slideshow with possible slideshow control. Features like 4x photo speed up or slow down, image rotation https://ledbetocci.weebly.com

  6add127376 casshie

 13. umbfrei گفته:

  Besides the aforementioned layers of protection, the app can also increase the protection of data left on the device through sandboxing, the ability to isolate and view files restricted to a specific process and user.
  Will you try out Intel Authenticate? Let us know your thoughts in the comments below!
  What are your thoughts on Intel Authenticate? Do you think it will be more successful than the app?

  As part of our Backlog Survey 2018, we talk about the most important updates we’ve http://kidehen.idehen.net/HtmlPivotViewer/?url=https://bicompfine.weebly.com

  6add127376 umbfrei

 14. baptgar گفته:

  ChrisPC Free Anonymous Proxy is available for Windows and will run on Windows 10, 8, 7, Vista and XP.

  For a people who wants to be a visitor to the planet Pluto once and live on it permanently, Hans Rosling died of cancer, on April 17 in Sweden, as reported by The Guardian. For those who have never heard of him before: Hans Rosling is the father of the popular video “The best buy in the world” that holds a Guinness https://news.myseldon.com/away?to=https://perlivibi.weebly.com

  6add127376 baptgar

 15. websikei گفته:

  However, BigFix is one of the very few apps that we can totally recommend without any reservations – we wouldn’t hesitate to use it regularly for our own computers.

  Some unwanted ads may appear in the pages of this website. For more information about what cookies are, how they interact with your browser, and their benefits, go here.

  Privacy & Cookies Policy

  Privacy Notice:

  This policy describes how and when Hodocy.co.uk (including this https://rextwittgode.weebly.com

  6add127376 websikei

 16. websikei گفته:

  However, BigFix is one of the very few apps that we can totally recommend without any reservations – we wouldn’t hesitate to use it regularly for our own computers.

  Some unwanted ads may appear in the pages of this website. For more information about what cookies are, how they interact with your browser, and their benefits, go here.

  Privacy & Cookies Policy

  Privacy Notice:

  This policy describes how and when Hodocy.co.uk (including this https://rextwittgode.weebly.com

  6add127376 websikei

 17. websikei گفته:

  However, BigFix is one of the very few apps that we can totally recommend without any reservations – we wouldn’t hesitate to use it regularly for our own computers.

  Some unwanted ads may appear in the pages of this website. For more information about what cookies are, how they interact with your browser, and their benefits, go here.

  Privacy & Cookies Policy

  Privacy Notice:

  This policy describes how and when Hodocy.co.uk (including this https://rextwittgode.weebly.com

  6add127376 websikei

 18. websikei گفته:

  However, BigFix is one of the very few apps that we can totally recommend without any reservations – we wouldn’t hesitate to use it regularly for our own computers.

  Some unwanted ads may appear in the pages of this website. For more information about what cookies are, how they interact with your browser, and their benefits, go here.

  Privacy & Cookies Policy

  Privacy Notice:

  This policy describes how and when Hodocy.co.uk (including this https://rextwittgode.weebly.com

  6add127376 websikei

 19. zurixyl گفته:

  LAS VEGAS — Golden State Warriors coach Steve Kerr has been very vocal about the health of his injured guard Stephen Curry and even in the hospital treating him for two broken bones in his right hand. Now they both can express their anger — over the officiating.

  “I want to [hear from] the league to come to my house and tell me what I did wrong,” Curry said with a laugh at his introductory news conference Wednesday morning at the Las Vegas Summer League. https://medcoi.com/network/upload/files/2022/05/CGba474Y4UMNDac27HPn_19_4a24d891c703c6ae15f8e99dace941d0_file.pdf 05e1106874 zurixyl

 20. guinabr گفته:

  Samsung Windows 7 Theme will provide you with five HD graphic canvas canvases for beautifying your PC screen. The theme will include a different set of photo images for the 640×480, 800×600, 1024×768, and 1280×1024 screen resolutions. Samsung Windows 7 Theme is the perfect choice for aestheticistic folks, since the collection of photo photos are tasteful and harmonious.

  Both versions of Space Shuttle Windows 7 Theme come with the following features: –
  ?Easy https://libres.nomasmentiras.uy/upload/files/2022/05/sX6CSuQhEKW2c4hs18r2_19_eee4dad0534a297c5db3f555b0729cec_file.pdf 05e1106874 guinabr

 21. ilaiullo گفته:

  Based on sound-to-sound, this plugin combine the muted guitar sound of the electric guitar with the texture of the organ or piano.
  The perfect plugin for source separation or for evolving music.

  As sample-accurate as it is unpredictable: intuitive controls, abundant modulation possibilities, and vastly improved performance that rivals the sound of some of the world’s highest-priced plug-ins. The well-crafted user interface, functionality and world-class performance potential ultimately promise to make https://wakelet.com/wake/fHivVcfjgUoIzAkBOTWMU 8cee70152a ilaiullo

 22. bambman گفته:

  One of the best reasons why this component is so sought after among users is the advanced level of customization that can be performed with its Basic Templates. There are ways to alter the shape and size of the components it initially presents to users, ensuring that they can work together with every project. The original author has provided us with an intuitive component view, which allows users to easily browse around its design and preview the output of customizations (recommended).
  A useful feature to note is that it offers https://wakelet.com/wake/t3suvLK8dY6rG1JGpfkYB 8cee70152a bambman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.