100 نکته طلایی تبلیغات از کتاب اعتراف های یک تبلیغاتچی – قسمت اول

کتاب اعتراف‌های یک تبلیغات

خلاصه کتاب ،ماه عسل برداشت شخصی من از نکات مهم و اساسی قابل یادگیری از مطالعه کتاب می باشد ،مطالعه این نکات برای خوانندگانی که وقت و زمان لازم جهت مطالعه کامل کتاب را ندارند از لطف خالی نیست

کتاب اعتراف‌های یک تبلیغات چی اثر دیوید اگیلوی

درباره کتاب اعتراف‌های یک تبلیغاتچی

کتاب «اعتراف‌های یک تبلیغاتچی» Confessions of an Advertising Man نوشته‌ی «دیوید اگیلوی» در سال 1963 منتشر شد. این اثر یکی از خواندنی‌ترین آثار حوزه‌ی تبلیغات است که مملو از نکات آموزشی و خلاقانه است. تبلیغات بخشی جدایی‌ناپذیر از هر تجارت و کسب‌وکار است و افراد به دلایل مختلف ازجمله افزایش فروش، ارائه محصول جدید و … از انواع تبلیغات استفاده می‌کنند. کتاب «اعتراف‌های یک تبلیغاتچی» به چهارده زبان دنیا ترجمه شده است و یکی از معروف‌ترین کتاب‌های حوزه‌ی تبلیغات است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

درباره نویسنده :

دیوید اوگیلوی در سال 1911 در بریتانیا به دنیا آمد و در جوانی پس از فعالیت در شغل‌های گوناگون به آمریکا رفت و در آنجا در عرصه‌ی تبلیغات شروع به فعالیت کرد. او طی چند سال به یکی از معروف‌ترین تبلیغاتچی‌های آمریکا تبدیل شد و پدر تبلیغات جهان لقب دارد و در دهه‌ی شصت میلادی مجله تایم او را جادوگر تبلیغات معرفی کرد. او اولین آژانس تبلیغاتی جهان را تأسیس کرد و در سال ۱۹۹۰ جایزه هنر و حرف فرانسه را دریافت کرد. آثار او سرشار از نکات قابل یادگیری و تأمل‌برانگیز برای افراد فعال در این حوزه هستند. برکسی پوشیده نیست که دیوید اگیلوی یکی از نوابغ تبلیغات بوده است. دیوید اگیلوی را به خاطر کمپین‌های تبلیغاتی خاطره انگیزش می‌شناسند. کتاب اعترافات یک تبلیغاتچی (Confessions of an Advertising Man) عصاره مفاهیم، تکنیک و تاکتیک‌هایی است که اون را اینقدر معروف کرده است. از دیگر آثار اگیلوی می توان به سلطان خیابان مدیسون و رازهای تبلیغات اشاره کرد.

کتاب اعتراف‌های یک تبلیغات

مقدمه

1. قبلاً معتقد بودم اگر می‌خواهید کوپن تخفیفی را ضمیمه آگهی تبلیغات مجله‌ای کنید، حتماً آن را وسط صفحه قرار دهید ولی حالا اعتقاد دارم بر نتیجه بهتر، آن را در سمت راست پایین صفحه بگذارید.

2. قبلاً بر این باور بودم که مورد توجه قرار گرفتن یک آگهی تبلیغاتی تلویزیونی روی فروش محصولات تأثیر مضاعف ندارد. اما حالا بر اساس نتایج مرکز تحقیقاتمان می گویم، یک آگهی تبلیغاتی چشم گیر، خیلی بیشتر از یک آگهی تبلیغاتی معمولی، مشتری را جذب می‌کند.

3. حالا این را هم می‌دانم که لزومی ندارد، در یک آگهی تبلیغاتی تلویزیونی به استفاده از ۹۰ کلمه در هر دقیقه اکتفا کنیم. تجربه نشان می‌دهد هر چقدر آهنگ آگهی تندتر باشد و گوینده با سرعت بیشتری صحبت کند فروش محصول بیشتر خواهد بود.

4. امروز در بازار تجارت، شرکت‌هایی حرف اول را می‌زنند که به ارزش ها پایبند هستند و به قهرمان‌ها پرو بال می‌دهند و به آداب و رسوم مردم توجه می‌کنند و فرهنگ جامعه را می‌شناسند. امروزه در تمامی کشورها عقیده بر این است که ویژگی مشترک تمامی موفقیتهای مالی متکی به خلق آگاهانه فرهنگ صحیح تجاری است.

5. تولیدکنندگان محصولات بسته بندی شده، بخش قابل توجهی از مشتریان شرکتهای تبلیغاتی هستند. به جای اینکه برای تبلیغ محصول خود هزینه کنند برای بالا بردن میزان فروش محصول خود، به راه‌هایی همچون حراج و ارائه بسته بندی رایگان متوسل می‌شوند. در واقع به جای معرفی محصول خود و اینکه نام آن را بر سر زبان‌ها بیاندازند با شکستن نرخ و قانع شدن به سود کمتر، راه فروش بیشتر را در پی می‌گیرند. این کار را همه می‌توانند انجام دهند، هدف اصلی آن است که محصول در قلب مشتری جای بگیرد. این مدل تبلیغاتی به محو شدن نام تجاری آن شرکت منتهی خواهد شد. شکست قیمت منجر به خرید می‌شود اما همان مشتری به زودی را از روی عادت به محصول مشابه با قیمت ارزانتر هم روی خواهد آورد. سهل انگاری و آسیب زدن به شهرت محصول مانند این است که باغبانی از بذر خود به عنوان آذوقه استفاده کند و چیزی را برای کاشت مجدد باقی نگذارد.

6. تنها بخش کوچکی از یک اثر تبلیغاتی، مرهون ابهامات و نوگرایی‌های ذهنی است. چون قسمت اعظم آن به دانش و سخت‌کوشی فرد بستگی دارد.

7. برای مقایسه و کاربرد روشهای تبلیغاتی، باید بررسی کرد کدام روش، فروش بیشتری را رقم می‌زند.

8. بیشتر از نوشتن متن تبلیغاتی باید با محصول آشنایی کامل پیدا کرد.

9. کلید موفقیت تبلیغات در این است که به مشتری وعده یک موفقیت چشمگیر را بدهیم مانند طعم دلچسب تر، شستشوی راحت‌تر و …

10. هدف از تبلیغ فقط، ترغیب مردم به خرید محصولات نیست، بلکه باید این ذهنیت ایجاد شود که بهتر از نمونه‌های مشابه است.

11. روشی که در یک کشور جواب می‌دهد به طبع در تمامی کشورها قابل استفاده است.

12. هرگز نباید تبلیغ محصول را که خانم‌ها مصرف‌کننده آنها هستند را به آقایان واگذار کرد.

کتاب اعتراف‌های یک تبلیغات

فصل اول- چگونه میتوان یک بنگاه تبلیغاتی را اداره کرد.

1– در یک شرکت، هر از گاهی لازم است شما هم هنر و سحر خود را در شرکتتان به کار ببرید تا کارمندان شما به ادامه دار بودن هنر و سحر عملکرد شما، شکی به دل راه نداده باشند.

2– کاری را که به مشتریان قول داده‌اید را انجام دهید، حتی اگر دلایل زیر توسط کارکنان ارائه شود: توجیه‌پذیر نیست چرا که محدود شدن حق انتخاب مشتری به عدم پذیرش درخواستهای آنها عواقب جبران‌ناپذیری در برند تجاری شما دارد. نظم و انضباط اصول کاری هر بنگاهی است. همیشه مطمئن باشید که امکان ارتقاء کیفیت محصول بیشتر از این را ندارید چرا که در غیر این صورت آن را انجام دهید قبل از اینکه به مشتری تحویل دهید.

I. میزان درخواست امروز ما از میزان پیش‌بینی زیاد بوده است.

II. مواد اولیه لازم برای این کار تمام شده است (می‌شود این مشکل را از همکاران هم صنف خود حل کرد و درخواست مشتری را بدون پاسخ نگذاشت)

III. وظیفه ما تعهد به آنچه به مشتریان ارائه داده‌ایم هست.

3– رغبت شما به سخت کوشی و کار، موجب علاقمندی کارمندان به این امر خواهد شد.

4– اگر به مشتری خدمتی را ارائه دهید که مطمئن شود در هیچ جای دیگر نخواهد توانست عین آن سرویس را بگیرد، هرگز به شما پشت نخواهد کرد.

5برای موفقیت در صنعت تبلیغاتی، باید یکسری آدم‌های خلاق را استخدام کنید که باهوش، تیزبین و با افکار عجیب و غریب هستند.

6– در هر سال گزارش کاملی از گردش مالی، کارکرد شرکت، دستاوردهای شرکت به کارمندان ارائه دهید. چرا که این گزارشات در میان تمامی دوستان، کارمندان شما پخش خواهد شد. این نوعی تبلیغات شبکه‌ای بر شماست. لیستی از معیارهای کارمندان مورد ترجیح و پسندتان را اعلام کنید. مثلاً

1) افراد سخت کوش و افرادی که به سرعت، کار مورد نظر را در هوا می‌قاپند.

2) افرادی که کارشان را درست انجام می‌دهند.

3) افراد خوش فکر و صادق

4) افراد باذوق

5) بیزاری از افرادی که همیشه در پی ستایش رئیس خودشان هستند. چرا که این افراد به همان اندازه با افراد زیر دست خود تندخویی دارند.

6) افراد با اعتماد به نفس بالا و افراد حرفه‌ای

7) دوست دار افرادی که کمک کننده، مشوق افراد زیر دست با استعداد خود هستند تا بعداً جای پای آنها را بگیرند.

8) احترام به کسانی که علاقمند هستند که همیشه میزان کیفیت کار خود را بالا ببرند.

9) شیفته افراد نرم خو و آرام

10) علاقمند کار با افراد وقت شناس و کار تمام کن

کتاب اعتراف‌های یک تبلیغات

8- ویژگی‌های شخصیتی خودم

1– منصف و ثابت قدم بودن

2– ایجاد فضای سالم برای کار کردن افراد

3– داشتن گوش شنوا

4– پایبندی به اصول اساسی و جلب اعتماد مردم و پویایی کار

5– افزایش توانایی‌ها و قابلیت‌های شرکت

6– افزایش اعتماد مشتریان

7– آینده نگری در اهداف

8– استخدام بهترین‌ها

9– رفتاری با بازخورد مثبت

10– داشتن ذهن پویا و صحه صدر و کمک به افراد

11– ایجاد فضای رقابتی سالم

12– رعایت اصول اخلاقی

13– استخدام افراد خلاق، چرا که افراد خلاق، نگاه تیزبینی دارند. برای یافته‌های درونشان ارزش قائل‌اند و با خودشان رو راست هستند.

9- نحوه استفاده از خلاقیت:

1– با استدلال نمی‌شود به خلاقیت رسید

2– بسیاری از یافته‌های ذهن را نمی‌شود در قالب کلام ریخت

3– باید این توانایی را داشته باشیم که ایده‌هایمان را به محک تجربه بیازماییم و با دریافتی‌هایی که از ضمیر ناخودآگاه همان داریم به آنها بال و پر بدهیم. بیشتر افراد نمی‌توانند خیال پردازی کنند چون ذهن محاسبه گری دارند و گیرنده‌های خیال و رویاهایشان، حالت خود را از دست داده‌اند. ذهنی خلاق است که خسته نباشد. سفر و پیاده روی راه حلی برای آن است. در کنار اینها به سخت کوشی، فکر باز و کنجکاوی هم نیاز است.

10– هیچ وقت یک ایده خوب فراگیر نمی‌شود، مگر اینکه یک فروشنده قابل و توانا محصولی که بر اساس آن طراحی شده است را به همه معرفی کند.

11– هنگام استعفای یکی از افراد با ذوقتان سعی کنید به صورت کتبی این کار انجام شود چرا که عموماً رفتن یکی از نفرات به میل خودش از شرکت، حاشیه‌ای مبنی بر بی کفایتی مدیر در پی خواهد داشت ولی این راه حل آن است.

100 نکته طلایی تبلیغات از کتاب اعتراف های یک تبلیغاتچی – قسمت دوم
100 نکته طلایی تبلیغات از کتاب اعتراف های یک تبلیغاتچی – قسمت سوم

218 دیدگاه برای “100 نکته طلایی تبلیغات از کتاب اعتراف های یک تبلیغاتچی – قسمت اول

 1. frielea گفته:

  Not ideal for in-depth learning
  Vocabulary Expander might not be ideal for in-depth learning. In fact, it cannot replace the role of the tutor and allows you to use it as a study tool. For this reason, it is more suitable for people who need a quick, practical practice on spoken foreign languages.
  Extras and limitations
  Vocabulary Expander can handle up to 1,000 words and phrases for input and 10,000 phrases for output. You https://trimertorsi.weebly.com

  6add127376 frielea

 2. garyger گفته:

  IceFX TradeInfo is a useful indicator that seamlessly integrates within MetaTrader and displays important information about the current account.
  With the help of IceFX TradeInfo you have the possibility to view the number of open positions, the profit, the expected losses, and the risk-based LOT of information for open new positions.
  All you have to do is to go to the TeraFX entrypanel and click on the “Trade Info” button. The IceFX TradeInfo http://clients1.google.no/url?q=https://harmverrioroun.weebly.com

  6add127376 garyger

 3. flabvant گفته:

  Available on GitHub
  The basics of TSplus are supported by the core TSplus Server and Client applications, available on GitHub, which is how they were designed. The full software suite is made available on the website and can also be downloaded from the GitHub page. If you would like more information about TSplus, please contact us.

  DesignPrincipleExperienceProblem

  Solution

  Feedback

  3.2.7.1

  Your report has been received

  Thank you for providing some feedback on how we can improve our content and product offerings.

  My feedback has been successfully submitted. We will share http://androtec.de/Deutsch/Ext_Link.php?extern=https://hydsubsnatim.weebly.com

  6add127376 flabvant

 4. flabvant گفته:

  Available on GitHub
  The basics of TSplus are supported by the core TSplus Server and Client applications, available on GitHub, which is how they were designed. The full software suite is made available on the website and can also be downloaded from the GitHub page. If you would like more information about TSplus, please contact us.

  DesignPrincipleExperienceProblem

  Solution

  Feedback

  3.2.7.1

  Your report has been received

  Thank you for providing some feedback on how we can improve our content and product offerings.

  My feedback has been successfully submitted. We will share http://androtec.de/Deutsch/Ext_Link.php?extern=https://hydsubsnatim.weebly.com

  6add127376 flabvant

 5. flabvant گفته:

  Available on GitHub
  The basics of TSplus are supported by the core TSplus Server and Client applications, available on GitHub, which is how they were designed. The full software suite is made available on the website and can also be downloaded from the GitHub page. If you would like more information about TSplus, please contact us.

  DesignPrincipleExperienceProblem

  Solution

  Feedback

  3.2.7.1

  Your report has been received

  Thank you for providing some feedback on how we can improve our content and product offerings.

  My feedback has been successfully submitted. We will share http://androtec.de/Deutsch/Ext_Link.php?extern=https://hydsubsnatim.weebly.com

  6add127376 flabvant

 6. flabvant گفته:

  Available on GitHub
  The basics of TSplus are supported by the core TSplus Server and Client applications, available on GitHub, which is how they were designed. The full software suite is made available on the website and can also be downloaded from the GitHub page. If you would like more information about TSplus, please contact us.

  DesignPrincipleExperienceProblem

  Solution

  Feedback

  3.2.7.1

  Your report has been received

  Thank you for providing some feedback on how we can improve our content and product offerings.

  My feedback has been successfully submitted. We will share http://androtec.de/Deutsch/Ext_Link.php?extern=https://hydsubsnatim.weebly.com

  6add127376 flabvant

 7. geoweis گفته:

  You will enjoy using it.
  …Moe

  If you are interesting in changing your video resolution then you should check out the Isokopcher DVD to 720p Converter, for its fantastic capabilities to be able to transform DVD to 720p MP4 movies with high quality.

  If you are interested in high-quality conversion then the iOrgSoft v3.0 DVD to MKV Converter could be your ultimate multimedia companion. It also converts DVD to Blu-ray, https://hydsubsnatim.weebly.com

  6add127376 geoweis

 8. recivo گفته:

  RPTsummary – Summarization of all vector reports into a single SHP file. It can be a convenient tool for conversion from old vector mapping software to ArcGIS or as a tool for sharing projects with other users that do not have ArcGIS.

  RemoteTask – Remote Task delivered as ArcGIS services is a GIS extension that allows users to run tasks on selected feature.

  Reverse Telnet – Reverse Telnet can be installed and https://www.google.com.gt/url?q=https://damdetire.weebly.com

  6add127376 recivo

 9. xevege گفته:

  FTTP Scheduling Manager For Windows absolutely does not require license activation.
  FTTP Scheduling Manager is a Medical Scheduling Software which is a must for all medical industry professionals. FTTP Scheduling Manager is designed to streamline your scheduling efforts, to make you a winner in competition with other healthcare organizations. FTTP Scheduling Manager allows you to schedule patients consultations via basic URL calls, based on GPX and IATA codes or based on special scheduling codes (incorrect PIN codes). https://www.hwk.ru/bitrix/rk.php?goto=https://tlemninihat.weebly.com

  6add127376 xevege

 10. russfer گفته:

  Free MP4 Video Converter is an easy-to-operate online application that allows you to convert and create popular online videos from any format.
  This software can convert almost any kind of video (AVI, MKV, MP4, ASF, WMV, MPEG, WMV, DVD, 3GP, etc.), and audio files (WAV, AAC, MP3) to popular MP4, MOV, 3GP video format.
  The number of supported and https://cse.google.ki/url?sa=i&url=https://provbarciobrig.weebly.com

  6add127376 russfer

 11. gianyamu گفته:

  Compatibility
  Vidis Lite can run only on the following operating systems:
  ■ Windows 2000 / Windows XP / Windows 2003 / Windows Server 2003
  ■ Linux and BSD distributions with the proprietary gphoto2 (linux) or gmediastreamer (BSD) plug-ins (tested on Debian, Ubuntu, SuSe, RedHat, Fedora, SUSE, Mandriva, Oracle, Gentoo)
  ■ Apple’s OS X 10 https://wibesacer.weebly.com

  6add127376 gianyamu

 12. tamvana گفته:

  Comes with a step-by-step wizard
  If you’re one of those individuals who never take the time to think about your Surface device’s security, then you might have engaged in some harmful activities while using the gadget, which may lead to unauthorized access and theft of your data.
  Microsoft Surface Data Eraser is an efficiently designed, intuitive application that plays an important role in helping you manage the private data on your devices. The application is unique in the sense that https://juicystudio.com/services/readability.php?url=https://houchidanpea.weebly.com

  6add127376 tamvana

 13. deajor گفته:

  1) For normal users and system administrators: protection through drive-by-download attacks, for example, drop-box/zipped-zip/tarred-zip/symlinked-bunzip2-archive off-site-attacks,…;
  2) For privileged users: protection of remote services.
  DataGuard covers three basic areas: 1. Keystroke monitoring & recording, 2. Protection of outgoing connections (web-traffic monitoring), 3. Protection of https://tetualbeinis.weebly.com

  6add127376 deajor

 14. derrharl گفته:

  All of this can be used in an easy to use and straightforward manner.

  If you ever needed to add a few frames of footage to a video you were editing, search no more. As the demo site presented, the application will allow you to import a video clip into your file, and add frames at the desired times. It’s that simple.
  Aside from just adding the footage at selected seconds, you may also increase or decrease the speed. If you want your video to http://clients1.google.com.ec/url?q=https://predtiwebhau.weebly.com

  6add127376 derrharl

 15. yemvand گفته:

  Pros Clean and precise interface.
  Good approach for inexperienced users.
  Extensive user manual available.
  Brute-force attack makes use of your custom dictionary file.
  Dictionary attack allows you to search for commonly used passwords.
  Allows you to import a custom dictionary file.
  Includes extensive documentation.
  Cons Easy to crash and thus very slow on some devices.
  Although similar tools exist on the Web, most of them lack security.
  You should choose a long and unique password https://maps.google.com.na/url?sa=t&url=https://ditywesi.weebly.com

  6add127376 yemvand

 16. yemvand گفته:

  Pros Clean and precise interface.
  Good approach for inexperienced users.
  Extensive user manual available.
  Brute-force attack makes use of your custom dictionary file.
  Dictionary attack allows you to search for commonly used passwords.
  Allows you to import a custom dictionary file.
  Includes extensive documentation.
  Cons Easy to crash and thus very slow on some devices.
  Although similar tools exist on the Web, most of them lack security.
  You should choose a long and unique password https://maps.google.com.na/url?sa=t&url=https://ditywesi.weebly.com

  6add127376 yemvand

 17. yemvand گفته:

  Pros Clean and precise interface.
  Good approach for inexperienced users.
  Extensive user manual available.
  Brute-force attack makes use of your custom dictionary file.
  Dictionary attack allows you to search for commonly used passwords.
  Allows you to import a custom dictionary file.
  Includes extensive documentation.
  Cons Easy to crash and thus very slow on some devices.
  Although similar tools exist on the Web, most of them lack security.
  You should choose a long and unique password https://maps.google.com.na/url?sa=t&url=https://ditywesi.weebly.com

  6add127376 yemvand

 18. yemvand گفته:

  Pros Clean and precise interface.
  Good approach for inexperienced users.
  Extensive user manual available.
  Brute-force attack makes use of your custom dictionary file.
  Dictionary attack allows you to search for commonly used passwords.
  Allows you to import a custom dictionary file.
  Includes extensive documentation.
  Cons Easy to crash and thus very slow on some devices.
  Although similar tools exist on the Web, most of them lack security.
  You should choose a long and unique password https://maps.google.com.na/url?sa=t&url=https://ditywesi.weebly.com

  6add127376 yemvand

 19. antfer گفته:

  This basic, but essential, task easily can be carried out using a simple drag and drop method. While Windows keeps it simple with the default shortcut menu, users with no such service might be in the lurch. A seamless merger of desktop applications serves as a good solution in these cases. SysTools’ portable version of Install 10 is one such application which offers such an option.
  What you need to get started
  In the past, getting such an application from the Internet meant a https://tabboretgars.weebly.com

  6add127376 antfer

 20. antfer گفته:

  This basic, but essential, task easily can be carried out using a simple drag and drop method. While Windows keeps it simple with the default shortcut menu, users with no such service might be in the lurch. A seamless merger of desktop applications serves as a good solution in these cases. SysTools’ portable version of Install 10 is one such application which offers such an option.
  What you need to get started
  In the past, getting such an application from the Internet meant a https://tabboretgars.weebly.com

  6add127376 antfer

 21. yamdag گفته:

  The online help window is quite informative, and provides sufficient guidance throughout the entire process. For all these reasons, we would recommend this tool to all users willing to manage rhythm, and to all those interested in keeping their mind in the right place.
  App Free Download
  =================
  SUBSCRIBE to SERIES:
  My Website ::
  My iTunes Store – : https://snudivsculic.weebly.com

  6add127376 yamdag

 22. dimdiv گفته:

  Comments

  Initiate the hands-on programs of Microsoft Application is an executable and best answer that offers full time, time, implies, and data recovery and scanning service. You need to input some of your local documents or any backup of files and applications, this scenario gives you the answer of the situation, which is Yes data scanning. This is efficient in all possible causes that include away from hard drive data inaccessible, information as damages or other impacts.

  Using the computer systems https://now.jumpeats.com/upload/files/2022/05/j5ss7UIAGGGlS342qXQW_19_4f89fb0431b013bda9b51caff27b465f_file.pdf 05e1106874 dimdiv

 23. reanpani گفته:

  System Requirements:
  Windows 95, 98, NT, ME, 2000, XP
  CPU : Pentium-III 500MHz 32Bit
  RAM : 128 MB
  Language features:
  Italian /Italiano /Italiano /Italian
  German /Deutsch /Deutsch
  English /Inghilizian /Inglese /English
  Other languages:
  French /Français /Français
  Spanish /Italiano or español /Español https://baptizein.com/upload/files/2022/05/fKO58l3YTlrcvmFRnnwZ_19_880c277c7ba23c4323012ebb7b3a0de1_file.pdf 05e1106874 reanpani

 24. markarl گفته:

  With its group features and scripting language (VBS) it can also become a system tool and block all keystroke functions that are not needed by the user.

  Mouse Trainer can block applications, Pointer locks, handle cursor attributes, elipsis, and more.

  by Osser (original author) 2006-11-21

  Usage: MouseTrainer.exe
  – Block mouse function [functname]
  – Allow mouse function [functname] https://kurditi.com/upload/files/2022/05/LBpvSQv1JWP4b4ALWVWq_19_624aa658b4c43d9d4846c35b15e534e1_file.pdf 05e1106874 markarl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *