دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی ریانه ای استان آذربایجان شرقی با جناب آقای مهندس صادق زاده عضو شورای شهرتبریز

دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی با جناب آقای مهندس صادق زاده عضو شورای شهرتبریز

 

دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی با جناب آقای مهندس صادق زاده عضو شورای شهرتبریز برگزار گردید.

در این نشست که ریاست سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی جناب آقای مهندس علی محمدی، دبیر و عضوء هیات مدیره سازمان جناب آقای مهندس علی دوچرخه ساز به همراه نایب رئیس اول جناب آقای مهندس رهبری و جناب آقای لامع عضوء هیات مدیره سازمان حضور داشتند سازمان نصر استان اعلام آمادگی خود را برای تعاملات بیشتر و همکاری های لازم با شورای شهر تبریز در جهت طراحی و پیاده سازی پروژه های IT در سطح استان را اعلام نمودند که با همکاری و فراهم نمودن بستر لازم از سوی اعضای شورای شهر تبریز، سازمان نصر استان می تواند فرصت های شغلی فراوانی را در سطح استان فراهم نماید.

همچنین در این دیدار به بررسی برخی از مشکلات اعضای سازمان پرداخته شد که یکی از موارد بررسی شده استفاده از مکانهای مسکونی به عنوان دفتر محل کار می باشد که در این بین اعضای هیات مدیره سازمان راهکارهایی را پیشنهاد نمودند که قابل طرح و اجرا می باشند.

همچنین سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی آمادگی خود را در جهت فعال سازی مجتمع های تجاری راکد در سطح کلانشهر تبریز را اعلام داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *