خلاصه کتاب عادت مربیگری (کوچینگی) اثر مایکل بونگی استانیر – قسمت اول

کتاب عادت مربیگری

خلاصه کتاب ،ماه عسل برداشت شخصی من از نکات مهم و اساسی قابل یادگیری از مطالعه کتاب می باشد ،مطالعه این نکات برای خوانندگانی که وقت و زمان لازم جهت مطالعه کامل کتاب را ندارند از لطف خالی نیست

 

 

خلاصه کتاب عادت مربیگری (کوچینگی) اثر  مایکل بونگی استانیر – The Coaching Habit By  Michael Bungay stanier

مقدمه ای درباره کتاب :

مایکل بونگی ‌استانیر در سال 2016 کتاب عادت کوچینگی را به رشته تحریر درآورد. او در این کتاب عناصر کوچینگ را از یکدیگر تفکیک می کند و برایتان شرح می‌دهد چگونه می‌توان کوچینگ را به شیوه‌ای مؤثر و نتیجه‌بخش اجرا کرد. برخلاف آنچه ممکن است تصور کنید، در کوچینگ خبری از راهکار دادن نیست، بلکه می‌بایست به سایرین کمک کرد تا خودشان مسیر پیروزی و موفقیت را پیدا کنند. در این چکیده کتاب به این درک می‌رسید که چگونه می‌توان به یک کوچ تأثیرگذار و حرفه‌ای تبدیل شد.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

 • مدیران و سرپرستان
 • هر فردی که رهبری یک تیم را به عهده دارد
 • کارکنانی که به دنبال بهبود عملکرد خود هستند

درباره نویسنده:

مایکل بونگی استانیر، چندین کتاب نوشته که از آن میان می‌توان به کتاب پرفروش Do More Great Work اشاره داشت. او نخستین کسی است که در کانادا جایزه کوچ سال را از آن خود کرد.

عادت مربی‌گری؛ کمتر بگویید، بیشتر بپرسید و شیوه رهبری‌‌تان را برای همیشه تغییر بدهید

مایکل بونگی استانیر، اصول مربی‌گری را در هفت پرسش اساسی خلاصه می‌‌کند. اگر بر تکنیک عمیق و درعین‌حال ساده او تسلط پیدا کنید، با یک تیر دو نشان زده‌‌اید. می‌توانید از کارکنان و همکارانتان مؤثرتر از قبل حمایت کنید و حتی شاید متوجه شوید که بهترین مربی خودتان هم شده‌‌اید. (دنیل اچ. پینک، نویسنده کتاب‌های هر انسانی فروشنده است و برانگیختگی )

سؤال‌پرسیدن به‌جای نصیحت‌کردن، جواب‌دادن و یا ارائه راه‌حل نیازمند شهامت است. در این کتابِ کاربردی و الهام‌‌بخش، مایکل هفت سؤال تحول‌‌آفرین را مطرح می‌‌کند که می‌تواند در شیوه رهبری و پشتیبانی ما تفاوت‌‌های زیادی ایجاد کند. برنه براون، نویسنده کتاب‌های صعود قدرتمندانه و شهامت شگفت‌انگیز.این کتاب سرشار از ایده‌‌ها، ابزارها و پرسش‌‌‌‌هایی جذاب، مفید و کاربردی است که می‌تواند راهنمای هر رهبر علاقه‌‌مند به پیشرفت باشد. دیو اولریک، نویسنده مشترک کتاب چراهای کار و قانون رهبری

خلاصه کتاب عادت مربیگری (کوچینگی ) – قسمت اول

1. این تنها یک کتاب نیست، صدای درون سرماست، قدرتی که به کمکمان می‌آید و ما را به سوی اهداف بزرگمان راهنمایی می‌کند. مربی ( کوچ ) برتر بودن تنها یک مهارت نیست؛ یک طرز فکر است، راهی است برای بودن. مایکل مانند یک قصه گویی هنرمند، روش جالبی برای انتقال پیامش از طریق نمونه‌های عملی و تکنیک‌های اثبات شده دارد.داشتن این کتاب برای هر مربی ( کوچی ) که واقعاً می‌خواهد تغییری ایجاد کند، ضرورت است.(شیندکاندن، مسئول بخش توانمندسازی عملکرد جهانی، سی ای تکنولوجیز)

2. در حالی که دیگران هدف و کاربرد مربی گری ( کوچینگ ) را بیش از حد پیچیده می کنند، مایکل بونگی استانیر ، رویکرد کاربردی و پایداری برای این عادت ضروری رهبران بزرگ ارائه می‌کند. او به صورت مختصر، به تحقیقات مرتبط به هنر پرسیدن محترمانه و نقشش در پرورش مشارکت موثر در میان همکاران اشاره می کند، همکارانی که متعهد به انجام دادن معنادار کارها با یکدیگر هستند. عادت مربیگری ( کوچینگی ) کتابی کاملا لذت بخش است که خواندنش بلافاصله تشویقم کرد تا از عادت های جدید استفاده کنم.( دنا وودز، مدیرعامل انجمن آمریکایی پرستاران بخش مراقبت‌های ویژه)

3. عادت مربی گری ( کوچینگی ) اساس مربی گری ( کوچینگ ) عملی برای مدیران پر مشغله است. در این کتاب، هیچ تئوری انتزاعی، داستان کسل کننده یا نکته اضافی وجود ندارد. تنها ابزارهای کاربردی و روزمره ای ارائه شده اند که به شما این توان را می‌دهند که ظرف ده دقیقه یا کمتر مربی گری ( کوچینگی ) کنید. (ملیسا دیملر، مدیر بخش یادگیری و توسعه سازمانی توییتر)

4. حق با بونگی استانیر است. ما خود خالق عادت‌هایمان هستیم و از طریق همین عادت ها، خودمان، زندگیمان و جهان اطرافمان را خلق می کنیم. عادت مربی گری یک کتاب راهنما برای اعمال قدرت عادت به قدرت مربی گری ( کوچینگی ) است تا بتوانیم همراه و از طریق دیگران، دستاوردهای بیشتری کسب کنیم. این کتاب را نخوانید. آن را تمرین کنید و از آن استفاده کنید. این کتاب را روی میز کارتان نگه دارید و عادت مربی گری ( کوچینگی ) خودتان را خلق کنید.(میشل میلان، مدیر ارشد اجرایی، دانشکده مدیریت روتمن، دانشگاه تورنتو)

5. شما به عادت مربی گری ( کوچینگی ) نیاز دارید، امروز همه می‌دانند که مدیران و رهبران باید برای کارمندانشان، مربی (کوچ) باشند. دنیل گولمن، روان شناس و روزنامه‌نگاری که باعث شهرت مفهوم هوش عاطفی شد، بیش از پانزده سال پیش در مقاله‌ای با عنوان”رهبری که به نتایج دست می‌یابد” در مجله کسب و کار هاروارد، مبانی اولیه را در این خصوص ایجاد کرد. او معتقد بود که شش سبک اساسی برای رهبری وجود دارد که مربیگری ( کوچینگ ) یکی از آنها است؛ او همچنین نشان داد که این سبک تاثیر مثبت قابل توجهی روی عملکرد، جو (فرهنگ) و سود و زیان نهایی دارد.

6. اما این کار واقعا هم به این سختی نیست. در شرکت من، ما به بیش از ده هزار مدیر پرمشغله مانند شما، در زمینه مهارتهای مربیگری ( کوچینگ ) کاربردی، آموزش داده‌ایم. در طول سال‌ها، به این باورهای بدیهی پایبند بوده ایم:
• مربیگری ( کوچینگ ) ساده است. در واقع، این کتاب (هفت پرسش ضروری) بخش عمده آنچه را که نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد.
• می توانید هر فردی را در عرض ده دقیقه یا کمتر آموزش بدهید و در جهان پر مشغله امروز، قادر به مربیگری ( کوچینگ ) در ده دقیقه یا حتی کمتر خواهید بود.
• مربیگری ( کوچینگ ) باید یک عمل روزمره و غیر رسمی باشد، نه یک اتفاق دوره‌ای و رسمی با یک عنوان تشریفاتی مثل “حالا ،زمان مربی گری ( کوچینگ ) است! ”
• تنها در صورتی می‌توانیم یک عادت مربیگری ( کوچینگی ) موفق خلق کنید که مکانیسم های اثبات شده برای ایجاد و اعمال عادت های جدید را درک کنید و آنها را به کار بگیرید.

7. اما چرا باید برای تغییر اوضاع، این همه سختی را به جان بخریم؟ چرا می خواهید یک عادت مربی گری ( کوچینگی ) ایجاد کنید؟ وقتی عادت مربی گیری ( کوچینگی ) را می سازید، می توانید آسان تر از شر سه چرخه معیوب که محیط های کاری مان را فلج می کنند، خلاص شوید: خلق وابستگی بیش از حد، احساس سلطه پذیری و قطع ارتباط.

• چرخه 1: حلقه وابستگی بیش از حد

ممکن است متوجه شده باشید که بخشی از یک تیم بیش از حد وابسته هستید. در این حالت دو مشکل مضاعف وجود دارد؛ اول اینکه، کارکنانتان را طوری آموزش داده اید که بیش از حد به شما وابسته شوند، شرایطی که باعث از دست دادن قدرتشان و فرسودگی شما می شود و سپس به خاطر اینکه در خلق این وابستگی آن قدر موفق بوده‌اید که حالا کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، ممکن است ناخواسته مانع پیشرفت جمع بشوید. خلق یک عادت مربیگری به تیم تان کمک می کند تا استقلال و سلطه جویی شان را افزایش بدهند و همینطور نیاز به مداخله و و مسئولیت‌پذیری شما، کاری که مانع پیشرفت آنها می‌شود، کمتر شده و در نتیجه روی پای خودشان بایستند.

• چرخه 2: سلطه پذیری: با زیاد بودن کارها احساس سلطه پذیری خواهید کرد.

خلق یک عادت مربیگری به شما کمک می‌کند که تمرکزتان را دوباره به دست بیاورید، در نتیجه شما و تیمتان می توانید کارهایی را انجام دهید که ارزش و تاثیر واقعی دارند و در نهایت، می توانید زمان، انرژی و منابعتان را برای حل چالش های مهم هدایت کنید.

• چرخه ۳: قطع ارتباط با آن کارها

در نهایت، ممکن است از کاری که واقعا اهمیت دارد، جدا شوید. اصل بنیادی کتاب قبلی من به نام ” کارهای عالی بیشتر انجام دهید” ، این بود که تنها انجام دادن کارها کافی نیست. باید به افرادتان کمک کنید کارهایی بیشتری را انجام دهند که تاثیر و مفهوم بیشتری دارد. هر چه بیشتر کارهایی را انجام بدهیم که هیچ هدف واقعی ندارند، انگیزش و مشارکتمان کمتر خواهد شد. هرچه مشارکتمان کمتر شود، احتمال اینکه بتوانیم کارهای بزرگی را پیدا کنیم و انجام دهیم، کمتر خواهد شد.

8. خلق عادت مربی گری)کوچینگی) به شما و تیم تان کمک می کند تا با کارهایی ارتباط برقرار کنید که نه تنها تأثیر گذارند، بلکه مفهوم هم دارند. مربی گری (کوچینگ) می‌تواند شهامت شما را برای خروج از شرایط آشنا و آسوده بخش تغذیه کند، می‌تواند به دیگران کمک کند که از تجربیاتشان درس بگیرند و می‌تواند به معنای واقعی کلمه، توانمندی های بالقوه افراد را افزایش داده و به تحقق آنها کمک کند.بنابراین باید با قید و بندهای نابه جا، کارهای یکنواخت و کناره گیری مبارزه کنید و ایجاد یک عادت مربیگری روشی برای دستیابی به یک روش بهتر کار کردن است.

9. هفت پرسش ضروری ، در این کتاب، هفت سوال وجود دارد که شما را از این سه چرخه معیوب نجات می‌دهد و شیوه کاری تان را ارتقا می‌دهد. این سوال ها نه تنها روی کارهای خودتان موثر است، بلکه روی مشتریان، کارپردازان، همکاران، روسا و حتی (مسلماً گاه به گاه و نه لزوما همیشه) همسر و فرزندانتان هم تاثیر می گذارند. این سوال ها می‌توانند ملاقات‌های رو در روی هفتگی، جلسات تیمی، قرار های فروش و (مهم تر از همه) لحظات ملاقات های تصادفی خارج از برنامه را برای تو متحول کنند. پرسش آغازین روشی برای شروع هر مکالمه متمرکز و باز است. پرسش شگفت انگیز- بهترین پرسش مربیگری در جهان – به عنوان یک ابزار خود مدیریتی برای شما و مبنایی برای شش پرسش دیگر عمل می می کند. پرسش تمرکز و پرسش بنیادی به قلب چالش می پردازند، در نتیجه شما را وادار می‌کنند که توجهتان را به موضوعات واقعا مهم تمرکز کنید. پرسش تنبل، باعث می‌شود ساعت‌ها در زمانتان صرفه جویی کنید و پرسش استراتژیک باعث ساعت ها صرفه جویی برای افرادی می شود که با شما کار می‌کنند و پرسش یادگیری که برای اختتامیه کتاب با پرسش آغازین جفت می شود، مطمئنتانً می کند که همه افراد ارتباطشان را با شما مفیدتر می‌دانند.این ابزارهای مفید هیچ فایده‌ای نخواهد داشت، مگر اینکه اجرا شوند.

10. چگونه یک عادت ایجاد کنیم.عاداتی که از طریق رفتار آن، به جای اینکه بر دروغ هایی که در اینترنت پیدا کرده ایم تکیه کنیم،به دانش واقعی درباره چگونگی تغییر رفتارمان دست پیدا میکنیم. تغییر رفتار مدنظر این کتاب عبارت است از: کمی بیشتر از دیگران سوال بپرسیم و کمتر به آنها دستور بدهیم؛ اما ساده لزوماً به مفهوم آنها آسان نیست و تئوری فایده‌ای نخواهد داشت، اگر ندانیم چگونه آن را به کار ببریم. تحقیقی در دانشگاه دوک نشان داده حداقل ۴۵ درصد از رفتار بیداری ما ناشی از عادت است. اگر چه دوست داریم فکر کنیم که خودمان به همه چیز تسلط داریم. معلوم است که کنترل چندانی بر نحوه عملکرد ذهن آگاهمان نداریم، چون تحت تاثیر ذهن ناخوداگاه یا نیمه هوشیارمان هستیم، این موضوع جالب و در عین حال کمی نگران کننده است.

11. برای ایجاد یک عادت جدید کارآمد، به پنج مولفه اصلی نیاز دارید: دلیل، برانگیزاننده، ریزعادت، تمرین مفید و برنامه.
• دلیل: قول بدهید: تحقیقات تنشان می‌دهد که اگر زمان زیادی را صرف تصور نتیجه کنید، انگیزه‌تان برای دست به کار شدن و رسیدن به آن نتیجه کاهش می‌یابد.پس به جای فکر کردن به کاری که عادتتان می تواند برایتان انجام دهد، به این فکر کنید که چگونه این عادت جدید به فرد یا افرادی که برایتان مهم اند، کمک خواهد کرد.
• عامل بر انگیزاننده تان را مجسم کنید : اگر ندانید چه چیزی رفتارهای قدیمی شما را بر می‌انگیزد، هیچ وقت آنها را تغییر نخواهد داد. چون تا باعث و بانی آن رفتار را نشناسید، همچنان به انجام دادنش ادامه خواهید داد. هر چه موقع تعریف لحظه برانگیختگی تان دقیق تر باشید، اطلاعات مفید تری پیدا می کنید.
• میم مضاعف: مختصر و مشخص حرف بزنید: اگر عادت جدیدتان را به صورت انتزاعی و مبهم و تعریف کنید، پذیرفته نخواهد شد. اگر به زمان زیادی برای فهم آن نیاز باشد، مغز بزرگتان راهی برای هک کردن نیت های خوبتان پیدا خواهد کرد. باید عادت جدیدتان را به صورت یک ریز عادت تعریف کنید، کاری که انجام دادن آن کمتر از شصت ثانیه طول می کشد.
• به شدت تمرین کنید : تمرین بخش‌های کوچک یک اقدام بزرگتر ( برای مثال، به جای تمرین کل بازی تنیس، تنها تمرین پرتاب کردن توپ به بالا).
• تکرار، تکرار و تکرار… و تکرار: اهمیتی ندارد که این کار را سریع، آهسته یا متفاوت انجام می دهید، فقط آن را تکرار کنید.
• و در نهایت مراقبت و توجه : وقتی به آن کار مسلط شده اید. اکنون می توانید موفقیت تان را جشن بگیرید. برای این کار، نیازی نیست که هزینه زیادی بکنید. البته اگر بخواهید می توانید؛ اما یک مشت گره کرده به نشانه پیروزی هم کفایت می‌کند.

12. برای بازگشت به روند قبلی، برنامه ریزی کنید: هر وقت اشتباهی کردید- هر کسی ممکن است اشتباه کند -کنار کشیدن همیشه ساده است. می‌توانم بقیه کیک را هم بخورم، چون می بینم تا حالا یک برشش را خورده ام. ” ما در خلق عادت ها، هرگز به ایده‌آل هایمان دست نخواهیم یافت. ممکن است یک لحظه، یا یک روز را از دست بدهیم. البته این یک فرض است. تنها باید بدانید که در چنین حالتی چه کاری باید انجام بدهید. سیستم های انعطاف پذیر طرح های ثانویه ای را تولید می کنند. “

13. یکی از قوانین تغییر: به محض اینکه چیز جدیدی را امتحان کنید، با مقاومت روبرو خواهید شد. اووید می گوید :”هیچ چیز قوی تر از عادت نیست.” این می تواند هم یک خبر بد باشد و هم یک خبر خوب. خبر بد به این خاطر که زندگی تان ممکن است انبوهی از پاسخ ها و واکنش های غیر ایدآلی باشد که در مغزتان فرو کرده اید و خبر خوب به خاطر اینکه حالا که مکانیزم عادت ها را درک کرده اید، می توانید ساختار خودتان برای موفقیت را بسازید. وینستون چرچیل می گوید: ” ما به ساختمان‌هایمان شکل می دهیم و پس از آن، آنها هستند که به ما شکل می دهند.”

14. سوال پرسیدن پشت سر هم و متوالی هم خوب نیست. هر بار، یک سوال بپرسید. فقط یک سوال در هر بار.
و حالا عادت جدید شما
وقتی اتفاق می‌افتد که …
پس از اینکه یک سوال پرسیده‌ام…
به جای…
اضافه کردن یک سوال دیگر و شاید یک سوال دیگر و دیگر و…، چون همه آنها انصافا سوال های خوبی هستند و واقعا کنجکاوم که جواب تمامشان را بدانم…
من… خواهم…
تنها یک سوال خواهم پرسید (و بعد وقتی منتظر پاسخ هستم، سکوت می کنم).

15. چگونه سوال فوق العاده ای بپرسیم: با استفاده از یک سبک وبیناری(سمینار مبتنی بر وب) ناخوشایند، مایکل پنج دستور ضروری برای پرسیدن یک سوال فوق العاده را با شما در میان می گذارد.

212 دیدگاه برای “خلاصه کتاب عادت مربیگری (کوچینگی) اثر مایکل بونگی استانیر – قسمت اول

 1. rangil گفته:

  Q:

  Can I count how many times an object is created if I don’t know how many times it is duplicated?

  I’m trying to solve this problem in C#:

  Let’s say we have a parking lot with a hundred parking spaces and a number of cars entering the lot. Everytime a car enters the lot, it is duplicated, and therefore, the number of cars increases. Calculate how many times each car is produced

  I have https://geomipphiwa.weebly.com

  6add127376 rangil

 2. fouinno گفته:

  Color features don’t do much, and don’t manage to make notifications that stand out, and running as a Windows service makes things a little bit difficult.Effects of thiamine deficiency on synthesis and deposition of epidermal lamellar in the bullfrog (Rana catesbeiana).
  Effects of thiamine deficiency on synthesis and deposition of epidermal lamellar membrane in the bullfrog (Rana catesbeiana) were examined in the https://blocratuamen.weebly.com

  6add127376 fouinno

 3. fayitale گفته:

  Not only that, but you can also customize the sound meter or video camera settings of the recorded Skype call.
  Make sure your customers are impressed with a recorded Zoom call. Whether it’s a music video interview or an on-the-spot job interview, you save time and money when your customers get information recorded with IMCapture.
  Do you want to record your own media files, like mp3,wav and wma? And save the recording on your PC? IMCapture is http://www.oceanaresidences.com/keybiscayne/wp-content/themes/oceana/floorplans/large/4-12thfloor/01S.php?url=https://sistyatranmen.weebly.com

  6add127376 fayitale

 4. erviyama گفته:

  Q:

  Line on Density plot with seaborn

  I’d like to produce a plot that is similar to the graph from this link, but have the dot color ranging from blue to red, instead of colored by genotype. The left part of the plot is a grouped-SAS dataset with 4 Levels of genotype + Sepal length (longer=red, smaller=blue).
  data have:
  “SNP”, “G”, “Sep_Length https://metallholder.ru/bitrix/rk.php?goto=https://iliradco.weebly.com

  6add127376 erviyama

 5. erviyama گفته:

  Q:

  Line on Density plot with seaborn

  I’d like to produce a plot that is similar to the graph from this link, but have the dot color ranging from blue to red, instead of colored by genotype. The left part of the plot is a grouped-SAS dataset with 4 Levels of genotype + Sepal length (longer=red, smaller=blue).
  data have:
  “SNP”, “G”, “Sep_Length https://metallholder.ru/bitrix/rk.php?goto=https://iliradco.weebly.com

  6add127376 erviyama

 6. erviyama گفته:

  Q:

  Line on Density plot with seaborn

  I’d like to produce a plot that is similar to the graph from this link, but have the dot color ranging from blue to red, instead of colored by genotype. The left part of the plot is a grouped-SAS dataset with 4 Levels of genotype + Sepal length (longer=red, smaller=blue).
  data have:
  “SNP”, “G”, “Sep_Length https://metallholder.ru/bitrix/rk.php?goto=https://iliradco.weebly.com

  6add127376 erviyama

 7. erviyama گفته:

  Q:

  Line on Density plot with seaborn

  I’d like to produce a plot that is similar to the graph from this link, but have the dot color ranging from blue to red, instead of colored by genotype. The left part of the plot is a grouped-SAS dataset with 4 Levels of genotype + Sepal length (longer=red, smaller=blue).
  data have:
  “SNP”, “G”, “Sep_Length https://metallholder.ru/bitrix/rk.php?goto=https://iliradco.weebly.com

  6add127376 erviyama

 8. cartare گفته:

  If you’re looking for a very user-friendly IDE with a large number of features that can be accessed from a very intuitive interface, you don’t have to look any further than Dev-PHP. We successfully tested it and recommend it to every PHP developer.

  LAMP

  LAMP is an abbreviation for Linux, Apache, MySQL, and PHP. It’s an acronym for an operating-system-based server or web application.
  The https://infosase.weebly.com

  6add127376 cartare

 9. iseaushm گفته:

  Decryption can be a little time consuming, but in return, you’ll get the ability to directly overwrite sensitive data that was previously inaccessible. Overall, you’re not obliged to run this application while simply browsing files, because the process takes only a few seconds.Toll-like receptor mediated activation of nuclear factor-kappaB.
  Toll-like receptor (TLR) activation leads to the rapid and transient expression of a class of genes called immediate-early genes, which encode proteins that are key regulators of the adaptive immune response and cell survival. TLR signalling directly and indirectly activates nuclear factor ( https://tabboretgars.weebly.com

  6add127376 iseaushm

 10. franqud گفته:

  As an alternative to the AutoRun Maker version bundled with Windows, you can try the ‘Standalone’ version. This has a smaller footprint and works in a similar way.

  123 Most Downloaded Editions

  Best software reviews from PCMag are authored by our experts sector-by-sector. These reviews cover the most popular categories, including personal productivity, processors, graphics, and games, as well as peripherals like tablets and home improvement.

  Antivirus guru https://www.sigel.de/en_gb/Weiterempfehlen?url=https://sonlipuwest.weebly.com

  6add127376 franqud

 11. feiscra گفته:

  Color Logo Maker’s default way of operating is to accept the chosen colors as a reference point and create the logo using those colors. If you wish, you can adjust and fine-tune the appearance of the finished product. You can also easily edit the text caption and edit the RGB and CMYK colors.

  The appearance is thus fully customizable, with each option placed under an icon that is displayed during the creation process.

  Zoom In functionality is where you http://pro-balanse.com/bitrix/rk.php?goto=https://tachasarwebc.weebly.com

  6add127376 feiscra

 12. dylbenn گفته:

  Makebackup Professional Portable is a simple backup and restore solution which makes it possible to protect your computer data from the source by creating a backup of it. It allows you to compile the files by saving them to a specified location or importing them from the source-folder. It contains two backup agents. One is used for operating system backups, the other for application backups. You can start the application by choosing the appropriate workstation to backup. Data can be extracted from the backup sources by choosing https://bbs.pku.edu.cn/v2/jump-to.php?url=https://ledbetocci.weebly.com

  6add127376 dylbenn

 13. ellsaxt گفته:

  You can’t find similar training on-line anywhere else.
  When you complete the RFID Basic Training activity, you will have learned all the basics of RFID. When you go to apply your new knowledge, you will have a foundation to build on. In addition, it will eliminate any financial burden by learning for free and will, give you a skill you can be proud of!

  * You will learn how RFID readers, tags, and radio frequency programs work, and how these https://melockvero.weebly.com

  6add127376 ellsaxt

 14. newher گفته:

  ProPara
  Many folks still ask us about ProPara. To be honest, at the moment it’s not available on PCWorld. You can however download the Windows version from our website for free. With it, you can create and manipulate animations directly inside a visually appealing way, as covered in the free video of the same name.
  Other Key Features
  · Supports Unicode 8.0 · Interactive performance graphs · Transparent background · No installation · Simple to usePrimary tuberculosis of https://chickbuvidup.weebly.com

  6add127376 newher

 15. nanamer گفته:

  The program offers flexibility in working with varying image sizes, so you can customise every aspect of its setup. Its toolbar includes plenty of buttons and options, being intuitive and easy to manipulate.

  Rate:

  Version:

  System requirements

  Please read the following requirements before purchasing:

  Requires Vista Ultimate or later.

  Screen resolution: 1024×768 or 1280×1024.

  How to uninstall / Uninstall a program

  Click the Start button, and select https://movimada.weebly.com

  6add127376 nanamer

 16. halfsam گفته:

  Q:

  Configuring TeamCity 8.1.1 to send email alerts

  I need to configure TeamCity 8.1.1 to send email alerts.
  Source code changes are marked with ticket number using comments.
  In TeamCity, after every build with green tick, there is email with alert summary sent to the corresponding email address.
  But I need to process this two different emails:

  for blue checks, for green ticks there should be another email sent with https://atg-consult.com/bitrix/redirect.php?event1=&event2=&event3=&goto=https://globmarriomad.weebly.com

  6add127376 halfsam

 17. rozwer گفته:

  The software allows you to run tasks on the schedule interval, days, weeks, months, hours, minutes and seconds. The results are stored in the output log, and you can pause and cancel a scheduled task without any disruption.
  Conversion and transfer of data from a SQLite database file to a Microsoft SQL Server database with automatic detection, naming and mapping of data within a form
  SqliteToMsSql is a powerful tool that allows you to rapidly convert and migrate data extracted https://34kvadrat.metromode.se/bouncer/?pId=110&aId=26149&pr=0&postId=26149&siteId=110&url=https://marnaracont.weebly.com

  6add127376 rozwer

 18. maebel گفته:

  Open DHCP Server can be found as a Windows service or as a stand-alone application, providing a command-line interface (CLI) and a SQL Server Database.
  In case of network outages, Open DHCP Server automatically allocates IP addresses to any connected device, dynamically (it does not request to use an IP address range).
  Open DHCP Server is not intended to provide an automatic software update mechanism and it is not supported in case of Windows XP and above operating systems.

  Application Description

  Open DHCP Server is used to provide WLAN users and computers in the network with an automatically assigned IP address, improving the network https://morda.eu/upload/files/2022/05/sDABi9Pu9pvVGa44gW1D_19_c9065a3bbb4790b93ee5517d61082e91_file.pdf 05e1106874 maebel

 19. maebel گفته:

  Open DHCP Server can be found as a Windows service or as a stand-alone application, providing a command-line interface (CLI) and a SQL Server Database.
  In case of network outages, Open DHCP Server automatically allocates IP addresses to any connected device, dynamically (it does not request to use an IP address range).
  Open DHCP Server is not intended to provide an automatic software update mechanism and it is not supported in case of Windows XP and above operating systems.

  Application Description

  Open DHCP Server is used to provide WLAN users and computers in the network with an automatically assigned IP address, improving the network https://morda.eu/upload/files/2022/05/sDABi9Pu9pvVGa44gW1D_19_c9065a3bbb4790b93ee5517d61082e91_file.pdf 05e1106874 maebel

 20. healkan گفته:

  Program for Apple products is the best. It has a very modern, clean and easy to use interface. It makes it very easy to create and synchronize, thanks to the “Magic Box” that allows you to easily create backup and restore programs in a simple and quick manner.
  Software features include “Magic Box” for synchronize, backup and restore, visual management, data extraction, calendar export and batch, a number of alarm clock and reminder, drag and drop files, print, https://shapshare.com/upload/files/2022/05/xfou3orbL4LV7BYufv7V_19_61160f5496c16ffe4c954b9bc14438b4_file.pdf 05e1106874 healkan

 21. einfhas گفته:

  If it exceeds the limit it splits itself to create new levels.
  They use an algorithm based on Kosaraju’s m-ary search and that allows searching in cubic time complexity.

  References

  Category:Theoretical computer science
  Category:Optimization algorithms and methodsDessert Catering

  Getting Feet on the Ground as a Dessert Catering Company

  Are you ready to take your business in a different, more professional direction? Catering services can help https://wakelet.com/wake/fxEqvynWQdhalFoDwWRah 8cee70152a einfhas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *