جلسه کارگروه اقتصاد دیجیتال استان آذربایجان شرقی

جلسه کارگروه اقتصاد دیجیتال استان آذربایجان شرقی

جلسه کارگروه اقتصاد دیجیتال استان با حضور دکتر جهانگیری معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دکتر فرزاد مدیر کل محترم اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نیز مهندس حسین علی محمدی رئیس و مهندس علی دوچرخه ساز دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و سایر ادارات و ارگان های مربوطه تشکیل گردید .
علی جهانگیری دراین جلسه، افزود: دبیرخانه کارگروه نسبت به تهیه گزارش وضع موجود این حوزه و شاخص‌های آن و همچنین سهم دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف در اقتصاد دیجیتال اقدام کند.

وی از همه دستگاه‌های اجرایی استان خواست تا با احساس مسئولیت و فراتر از امور اداری با دبیرخانه این کارگروه همکاری کرده و برای پیشبرد این امر از همه ظرفیت‌های خود استفاده کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی افزود: پس از تهیه این گزارش، برنامه توسعه اقتصاد دیجیتال استان با تکیه بر اهداف کمی و فرابخشی و مشخص کردن وظایف دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی تدوین شود.

جهانگیری همچنین بر آسیب‌شناسی حوزه اقتصاد دیجیتال در استان تأکید کرد و گفت: باید مشخص شود که چه عواملی باعث شده تا در این حوزه به وضع مطلوب نرسیم.

در این جلسه گزارشی از وضعیت اقتصاد دیجیتال استان ارائه و راهکارهای توسعه این بخش و افزایش سهم آن از گردش اقتصادی استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *