جلسه معارفه اعضای جدید هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای استان برگزار شد

جلسه معارفه اعضای جدید هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای - حسین علی محمدی

 

جلسه معارفه اعضای ششمین دوره هیئت‌مدیره نصر استان با مدیرکل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان جناب آقای دکتر فرزاد برگزار شد.

جلسه معارفه اعضای جدید هیئت مدیره نظام صنفی حسین علی محمدی- رایانه ای

دکتر محمد فرزاد ضمن خوش‌آمد گویی به حاضرین در جلسه اعلام داشتند: امروز دنیا به‌سوی تحقق امر خصوصی‌سازی پیش می‌رود که در کشور ما نیز باید با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌ها و تعیین اهداف لازم این امر تحقق بیشتری یابد وی افزود نظام صنفی رایانه‌ای محلی است که می‌تواند مشابه نظام صنفی مهندسی ساختمان را در حوزه فناوری اطلاعات ایفا کند حتی فناوری اطلاعات در بخش برق و الکترونیک نیز نقش مهمی دارد که دانشگاه‌ها هم با درک این موضوع به‌طور هوشمندانه این موضوع را در یک دانشکده تلفیق کرده‌اند.

جلسه معارفه اعضای جدید هیئت مدیره نظام صنفی حسین علی محمدی- رایانه ای

در ادامه مهندس حسین علی محمدی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان، ضمن قدردانی از دکتر فرزاد و هیئت اجرایی و نظارت انتخابات، اهداف و برنامه‌های مدنظر هیئت‌مدیره رو مطرح نمودند.

مهندس علی دوچرخه‌ساز، دبیر سازمان نیز طی تشکر و قدردانی از عوامل اجرایی انتخابات، همبستگی ایجادشده در صنف را فرصتی مهم و ارزشمند در مسیر تعالی سازمان نصر دانستند و اعلام داشتند سازمان به‌عنوان بازوی اجرایی همواره آماده ایفای نقش مؤثر بوده و امید هست سازمان ICT به‌عنوان نهاد حاکمیتی نگاه ویژه‌ای نسبت به سازمان نصر استان و اعضای آن داشته باشد که قطعاً نتیجه این همراهی دوطرفه تعالی جایگاه ICT در استان و کشور خواهد بود.

اعضای هیئت‌مدیره حاضر در جلسه هم‌صحبت‌ها و برنامه‌های مدنظر خود را مطرح نمودند که موردتوجه و استقبال جناب آقای دکتر فرزاد قرار گرفت.

جلسه معارفه اعضای جدید هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای- حسین علی محمدی

در انتهای این جلسه با اهدای لوحی از زحمات آقایان رضا رهبری حراست سازمان نصر، حسین‌اسدالهی حراستICT استان و حامد جمشیدی رئیس گروه IT اداره ICT استان

منبع خبر : 

 

10 دیدگاه برای “جلسه معارفه اعضای جدید هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای استان برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *